17 هزار بلیت بازی پرسپولیس باقی مانده

به گزارش ورزش کده، پرسپولیس جمعه شب در ورزشگاه آزادی میزبان استقلال خوزستان است و بلیت‌فروشی این مسابقه کماکان ادامه دارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

17 هزار بلیت بازی پرسپولیس باقی مانده

بلیت‌فروشی بازی حساس پرسپولیس – استقلال خوزستان از هفته بیست و هشتم کماکان ادامه دارد و بلیت‌های زیادی فروش نرفته است.

بلیت‌فروشی این بازی از شروع هفته آغاز شد چرا که قرار بود این مسابقه روز سه‌شنبه برگزار شود هر چند در 24 ساعت نخست تنها افرادی قادر به خرید بلیت بودند که کارت هواداری پرسپولیس را داشته باشند و با تخفیف ویژه بلیت می‌خرند.

در شرایطی که به نظر می‌رسید چیزی حدود 35 تا 40 هزار بلیت برای این مسابقه در نظر گرفته شده بود، حالا در فاصله دو روز باقی مانده تا آن مسابقه چیزی حدود 17 هزار بلیت فروش نرفته باقی مانده است.

نکته اینجاست که برای این مسابقه هیچ بلیتی برای جایگاه جنوب غربی طبقه اول و طبقه پایین جایگاهی که بانوان پرسپولیسی اسکان می‌یابند در نظر گرفته نشده است که ظاهرا به اتفاقات و حواشی بازی پرسپولیس مقابل سپاهان ارتباط داشته باشد.

گفتنی است بلیت‌های باقی مانده بیشتر مربوط به سکوهای طبقه دوم روبروی جایگاه است و در طبقه پایین آن با اینکه گرانبهاترین بلیت به فروش می‌رسد چیزی حدود هزار بلیت باقی مانده است.

قیمت بلیت‌های طبقه دوم 50 هزار تومان است که با تخفیف هواداری 35 هزار تومان به فروش می‌رسد. پشت دروازه شمالی 100 هزار تومان و روبروی جایگاه 300 هزار تومان قیمت گذاری شده است که با تخفیف ویژه دارندگان کارت هواداری 70 و 210 هزار تومان به فروش می‌رسد.

مطابق معمول بلیت‌های مخصوص جایگاه بانوان خیلی زود فروش رفته و تمام شده است.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *