پرواز یک پرسپولیسی از طبقه دوم به اول!

پرواز یک پرسپولیسی از طبقه دوم به اول!

به گزارش ورزش کده : تصویری از حواشی بازی روز گذشته پرسپولیس به ثمر رسیده که حتی می‌تواند عنوان عجیب‌ترین قاب فصل بیست و سوم فوتبال ایران را هم به خودش اختصاص بدهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پرواز یک پرسپولیسی از طبقه دوم به اول!

در این تصویر یک هوادار پرسپولیس در حالی که دستانش را کاملا باز کرده و با استرس بسیار زیادی در حال نگاه کردن به پایین است، به صورت کاملا معلق بین طبقه اول و دوم ورزشگاه آزادی ثبت شده است؛ تصویری نادر که احتمالا یا با چاشنی انجام کارهای دیوانه‌وار همراه بوده یا به علت ازدحام طبقه دوم که در دست ساخت هم قرار دارد، اتفاق افتاده است.

خوشبختانه گفته می‌شود که این هوادار پس از پرواز کوتاهی که از طبقه دوم تا رسیدن به طبقه اول تجربه کرده، با همراهی افرادی که روی سکوهای طبقه اول هستند آسیبی ندیده است.

هواداران پرسپولیس شب گذشته در فاصله 4 دقیقه مانده تا وقت‌های قانونی مسابقه تماشاگر گل گولسیانی شدند و بار دیگر هیجان بالا و توصیف‌ناپذیری را برای دیدن یک قهرمانی دیگر تیم محبوب‌شان تجربه کردند؛ هیجانی که سبب شده تصمیمات این‌چنینی در آزادی گرفته شود و تصاویر این‌چنینی توسط عکاسان حواس جمع ثبت شود.

حتما ببینید

زنده: حواشی جنجالی از جنگ پرسپولیس و استقلال!

زنده: حواشی جنجالی از جنگ پرسپولیس و استقلال!

به گزارش ورزش کده : لیگ بیست و سوم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *