آخرین آپدیت از وضعیت نکونام و استقلال!

آخرین آپدیت از وضعیت نکونام و استقلال!

ورزش کده : صحبت درباره حضور جواد نکونام در استقلال مهم‌ترین مبحث پیرامون آبی‌پوشان در روزهای نقل و انتقالات است. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده” با توجه به سوابق دوستی طولانی و رابطه میان جواد نکونام و مصطفی آجرلو حتی در فصل گذشته هم بارها شایعه حضور نکونام روی نیمکت استقلال مطرح شد اما پس از آنکه آجرلو در اقدامی پرسروصدا قراردادی سه ساله برای امضا کردن پیش روی فرهاد مجیدی گذاشت این اخبار رو به خاموشی رفت.
خوب است بدانید جواد نکونام در دوران مدیریت مصطفی آجرلو به‌عنوان بازیکن پاس بعد از قهرمانی در سومین دوره حرفه‌ای لیگ برتر با امضای قراردادی ۳۰۰ میلیون تومانی به‌عنوان گرانترین بازیکن زمان خودش در فوتبال ایران همکاری‌اش با پاس را ادامه داد. بازیکنی که با وجود دیدن چهره‌های پیشکسوت‌تری چون خداداد عزیزی به‌عنوان بازیکن اصلی پاس در دوران لیگ برتر شناخته می‌شد و سرانجام با بازوبند کاپیتانی سفید و سبزپوشان این تیم را به مقصد امارات و در ادامه اسپانیا ترک کرد.
نکونام در همه این سال‌ها ارتباط خوبی با حلقه پاسی‌ها از جمله مصطفی آجرلو و خانواده‌اش داشت و طبیعی بود با خروج فرهاد مجیدی به‌عنوان گزینه اول سرمربیگری این تیم مطرح شود. نکو استقلالی است و در همان فصل اول حضورش در استقلال یکی از ارکان اصلی قهرمانی این تیم با امیر قلعه نویی بود و حتی گل قهرمانی این تیم در بازی برابر فولاد توسط او روی ضربه پنالتی که با خطا روی فرهاد مجیدی به‌دست آمده بود به ثمر رسید.
امروز هم ماجرا بین استقلال و فولاد به‌وجود آمده است. نکونام که در طول هفته گذشته مذاکرات فشرده‌ای با مدیران فولاد برای ادامه همکاری داشته، لیست خریدش برای فصل آینده را به باشگاه تحویل داده و در انتظار واکنش باشگاه نسبت به جذب بازیکنانی است که شاید بعضی از آنها برای باشگاهی در مقیاس فولاد دست نیافتنی باشد. اما به هر حال هدف نکو برای فصل آینده قهرمانی است و او امیدوار است باشگاه بازیکنانی برای این مهم را تدارک ببینند. اما اگر این درخواست از سوی فولاد اجابت نشود آنگاه ممکن است نکونام مسیرش را به سمت باشگاه استقلال کج کند.
برخلاف انتظار اما نکونام اصلا عجله‌ای برای این انتخاب ندارد و در شرایطی که باشگاه استقلال به دلیل اظهارات جامعه هواداری و درخواست آنها مبنی بر استخدام مربی خارجی تحت فشار است، نکونام همانطور که همیشه بوده دوست دارد با چک کردن تمام نکات و بررسی همه جوانب با حداکثر احتیاط تیم آینده خود را انتخاب کند.
به هر حال این انتقال یک انتقال کلیدی و بسیار مهم در بین مربیان فوتبال ایران خواهد بود و با توجه به قهرمانی استقلال در فصل پیش هر کسی که به‌عنوان جانشین فرهاد مجیدی روی نیمکت بیاید؛ مسئولیت بسیار سخت و دشواری خواهد داشت و البته این فرصت را برای جبهه‌های هواداری فراهم می‌کند تا با کوچکترین لغزش صداهای منفی بالا برود. چیزی که در مورد خود مجیدی هم وجود داشت.
امروز اخبار زیادی پیرامون همکاری نکونام با استقلال از جمله اولتیماتوم ۴۸ ساعته باشگاه به نکونام برای تعیین تکلیف کارش، لیست خرید نکونام برای استقلال و ترکیب دستیاران او در این تیم منتشر شده که هیچ‌کدام از آنها صحت ندارد چرا که اساساً بحثی در این خصوص بین استقلال و نکونام در نگرفته است.
نکونام که به‌همراه خانواده در یک سفر تفریحی در یک کشور دیگر به سر می‌برد فعلاً با دوستان مشغول است و البته به آنالیز شرایط می‌پردازد و همه‌چیز را زیر نظر دارد. اما اینکه مذاکره او با استقلال چه زمان حضوری و کاملاً جدی پیرامون قرارداد معطوف بشود بر ما پوشیده است. البته همان‌طور که گفته شد ارتباط او با آجرلو عقبه طولانی دارد و یک قرارداد تیپ بیادماندنی نیز پشتوانه آن است. پس بعید است که نگرانی خاصی در میان باشد مگر ریزبینی‌های خاص جواد‌ نکونام که نمی‌خواهد برای موفقیت در فصل آینده چیزی از قلم بیفتد.

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *