ژاوی: از رویاهای من با بارسلونا، فتح لیگ قهرمانان اروپاست

به گزارش ورزش کده، ژاوی هرناندز اطمینان دارد که بارسا می تواند با تیم های بزرگ اروپا برای فتح لیگ قهرمانان رقابت کند. او رویای قهرمانی با بارسا در این رقابت ها را دارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ژاوی: از رویاهای من با بارسلونا، فتح لیگ قهرمانان اروپاست

بارسلونا با هدایت ژاوی شروع خوبی در فصل جدید داشته و در لالیگا با یک تساوی و سه پیروزی، پشت سر رئال در رده دوم قرار دارد. بارسا فردا در نوکمپ و از هفته اول دور گروهی لیگ قهرمانان نیز میزبان ویکتوریا پلژن است.

ژاوی هرناندز، مربی بارسا، در نشست خبری این بازی گفت:« این یک بازی لیگ قهرمانان است و حضور در این رقابت ها برای هر تیمی یک افتخار بزرگ است. ویکتوریا پلژن تیمی با قدرت بدنی بالاست و می تواند کار را برای ما سخت کند. این بازی می تواند خطرناک باشد و اگر حریف را جدی نگیریم، پیروز نخواهیم شد. در گروه دشواری قرار داریم و باید سه امتیازها را جمع کنیم. هدف اول ما صعود به یک هشتم نهایی است و سپس برای قهرمانی خواهیم جنگید.»

اهداف بارسا در فصل جدید:« می خواهیم جام بگیریم و دلیلی ندارد که نتوانیم به این هدف برسیم. فردا باید کارمان در لیگ قهرمانان را با پیروزی شروع کنیم و روی همین بازی نیز تمرکز کرده ایم.»

وضعیت میرالم پیانیچ و انتقال احتمالی او به الشارجه امارات:« پیانیچ می توانست به ما کمک کند ولی تصمیم گرفت برای اینکه بیشتر بازی کند، از بارسا جدا شود. او تا همین‌جا مثل یک حرفه ای واقعی رفتار کرده است.»

تقویم فشرده:« قطعا از سیستم چرحشی استفاده خواهم کرد چون بازیکنان نمی توانند هر سه روز بازی کنند. در تیم بازیکنان خوبی داریم و به همه بازی خواهد رسید.»

رویای فتح لیگ قهرمانان:« هیجان زده ایم و تیم را با انگیزه می بینم. قطعا به قهرمانی فکر می کنیم و می توانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم. اگر رویای فتح لیگ قهرمانان را نداشتم، مربی بارسلونا نمی شدم. نمی گویم شانس اول قهرمانی هستیم ولی قطعا یکی از مدعیان خواهیم بود. باید محتاط بود و فعلا روی صعود از گروه تمرکز کرد.»

وضعیت هکتور بیرین و مارکوس آلونسو:« برای این بازی در دسترس نیستند ولی شنبه هفته بعد می توانند به میدان بروند.»

تکرار موفقیت‌های پپ گواردیولا و لوئیس انریکه در لیگ قهرمانان:« من زیر نظر هر دو مربی کار کرده ام و رویایم این است که مثل آنها بارسا را قهرمان چمپیونزلیگ کنم. از نظر من آنها در میان پنج مربی برتر دنیا قرار دارند.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *