لواندوفسکی، مسی را از افکارها حذف کرد!

به گزارش ورزش کده، پاکو خِمِس، مربی اسپانیایی، معتقد است که روبرت لواندوفسکی باعث شده تا در بارسلونا کسی جای خالی لیونل مسی را حس نکند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

لواندوفسکی، مسی را از افکارها حذف کرد!

روبرت لواندوفسکی شروعی فوق العاده در بارسلونا داشته و شنبه شب در بازی برابر سویا توانست پنجمین گل خود را برای باشگاه جدیدش به ثمر برساند. ستاره لهستانی در بازی برابر رئال سوسیداد و رئال وایادولید توانسته بود دبل کند و در سانچس‌پیسخوان نیز توانست گل دوم بارسا را در دقیقه 36 وارد دروازه سویا کند. لواندوفسکی همراه با عثمان دمبله و رافینیا، مثلث خطرناکی را در خط حمله بارسا تشکیل داده اند.

پاکو خِمِس، مربی سابق رایووایه‌کانو، معتقد است که روبرت لواندوفسکی کاملا مناسب فلسفه بارسلوناست ولی رافینیا و دمبله چندان مناسب این فلسفه نیستند، هرچند ژاوی از آنها به درستی در ترکیب تیمش استفاده می کند. او در این رابطه به مارکا گفت:« نمی توان گفت که بارسلونا با سبک و فلسفه همیشگی خود بازی می کند. بارسای ژاوی روی ضدحملات حساب ویژه ای باز کرده است. بارسا حالا دو بال سرعتی فوق العاده خوب دارد که می توانند در هر لحظه ای به حریف ضربه بزنند و موقعیت گل خلق کنند. لواندوفسکی کاملا مناسب فلسفه فوتبالی بارسلوناست ولی دمبله و رافینیا سبکی متفاوت دارند. وقتی دمبله و رافینیا را دارید، توپ را مقابل پای‌شان نمی فرستید. طبیعی است که ژاوی به بازیکنانش بگوید، برای دمبله و رافینیا توپ های بلند بفرستند تا از سرعت و دوندگی‌شان بهترین استفاده را ببرند.»

خِمِس ادامه داد:« لواندوفسکی مثل لیونل مسی است و بارسا دوباره بازیکنی مثل مسی در اختیار دارد. با او دیگر کسی از مسی یاد نمی کند. لواندوفسکی می تواند در هر فصل 40 گل را تضمین کند و 20 پاس گل هم بدهد. بارسا اگر لواندوفسکی را نداشت، با همان شرایط فصل قبل روبرو بود. در یک ربع اول بازی با سویا اگر لواندوفسکی در تیم مقابل حضور داشت، بارسا 2-0 عقب می‌افتاد.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *