نفس‌های آخر روی نیمکت 6 غول اروپا

نفس‌های آخر روی نیمکت 6 غول اروپا

گزارش خبر از ورزش کده : 6 تیم مطرح و بزرگ فوتبال اروپا قصد تغییر مربی دارند و فصل بعد با چهره‌ای جدید روی نیمکت وارد رقابت‌ها خواهند شد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

نفس‌های آخر روی نیمکت 6 غول اروپا

فصل 24-2023 روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و اکثر لیگ‌ها تا کمتر از دو هفته دیگر به پایان خواهند رسید. سپس یورو 2024 و کوپا آمه‌ریکا از راه می‌رسند و از مرداد ماه نیز فصل جدید استارت خواهد خورد.

فصل جاری در حالی تمام می‌شود که به احتمال فراوان چند نیمکت بزرگ مربی خود را از دست خواهند داد و باید منتظر جابه‌جایی‌هایی باشیم. در بین لیگ‌های معتبر می‌توان 6 تیم قدرتمند و بزرگ را مثال زد که فصل بعد احتمالا مربی دیگری خواهند داشت. از لیورپول شروع می‌کنیم.

در 26 دسامبر، یورگن کلوپ پس از 9 سال حضور در لیورپول، اعلام کرد که در پایان فصل جدا خواهد شد. سرمربی آلمانی اعتراف کرد که انرژی من تمام شده است. از آن زمان شایعات زیادی در مورد اینکه چه کسی جانشین او روی نیمکت قرمزها خواهد شد شروع شدند

نام‌هایی چون ژابی آلونسو، روبن آموریم، روبرتو دی زربی، توماس فرانک و… مطرح شدند با این حال، به نظر می‌رسد همه چیز نشان می‌دهد که لیورپول بالاخره در مورد آرون اسلوت هلندی به جمع‌بندی نهایی رسیده است.

سرمربی فعلی فاینورد اخیرا اذعان کرد که منتظر باشگاه‌ها برای رسیدن به توافق نهایی است، بنابراین ورود او به لیورپول ممکن است مسئله زمان باشد. اگرچه تاتنهام سال گذشته تلاش کرد تا او را به خدمت بگیرد، اما او به اسپرز پاسخ رد داد. اسلوت ولی به‌خاطر لیورپول حاضر است پیاده تا آنفیلد برود.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *