تصمیم لاپورتا در مورد ژاوی قطعی شد

به گزارش ورزش کده : ژاوی قاطعانه می‌گوید از طرف رئیس هیچ خبری به او منتقل نشده ولی خوان لاپورتا خواب‌های بدی در مورد او دیده است. سایت اخبار ورزش کده  همراه شما ورزشی ها می باشد.

تصمیم لاپورتا در مورد ژاوی قطعی شد

 

هیچ چیز از نظر خوان لاپورتا تغییر نکرده و او روی موضع قبلی خود در مورد ژاوی مانده است. حداقل تا الان خوان لاپورتا همچنان فکر می‌کند بهترین تصمیم برای بارسلونا قطع همکاری با ژاوی است.

بعد از اظهارنظر اخیر ژاوی در مورد مشکلات مالی بارسا و عدم توان خرید ستاره‌های بزرگ که منجر به کم شدن قدرت رقابت با رئال در لالیگا و غول‌های اروپا در لیگ قهرمانان می‌شود، رئیس بارسا عصبانی شد و تصمیم به برکناری ژاوی در پایان فصل گرفت.

هرچند از باشگاه کسی چیزی به ژاوی اعلام نکرده ولی در اسپانیا رسانه‌هایی چون مارکا و اسپورت معتقدند با وجود دو پیروزی اخیر و حرف‌های امیدوارکننده‌تر ژاوی، رئیس روی تصمیم خود مانده و ژاوی را اخراج خواهد کرد.

لاپورتا معتقد است که ژاوی نباید در فصل 25-2024 سرمربی بارسا باشد، اگرچه کمتر از یک ماه از منصرف شدن او از جدایی و ابقایش روی نیمکت می‌گذرد.

مارکا نوشته است که این دو دیروز بعد از بازی بارسا-رایو، نزدیک به بیست دقیقه صحبت کردند ولی لاپورتا به ژاوی تضمینی برای آینده نداد و همه چیز را به هفته بعد و اتمام لالیگا موکول کرد.

موضع ژاوی مشخص است، او می‌گوید بهترین گزینه برای هدایت بارسلوناست و به قراردادش پایبند خواهد ماند ولی همه چیز نشان می‌دهد فصل بعد او دیگر روی نیمکت آبی و اناری‌ها نیست.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *