ابراز خوشحالی تئو هرناندز از تمدید قرارداد با میلان

به گزارش ورزش کده ، تئو هرناندز، مدافع میلان، از این که قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده ابراز خوشحالی کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

ابراز خوشحالی تئو هرناندز از تمدید قرارداد با میلان

به گزارش “ورزش کده”، هرناندز ساعاتی پیش و به صورت رسمی قراردادش را تا سال 2026 با میلان تمدید کرد

این بازیکن یکی از مهره‌های کلیدی استفانو پیولی در این فصل بوده و به یکی از هیجان‌انگیزترین بازیکنان ترکیب روسونری تبدیل شده است.

این مدافع فرانسوی در گفتگو با تیم تاک میلان اظهار داشت:« بسیار خوشحالم. از روز اولی که به اینجا آمدم لحظات بسیار خوبی با مربی، تیم، مالدینی و همه داشتم. به همین دلیل تصمیم گرفتم قراردادم را تمدید کنم. حالا ما به همین روند ادامه می‌دهیم و کارها را به خوبی پیش می‌بریم.»

او درباره پیشنهاداتی که از سایر تیم‌ها دریافت کرده بود گفت:« این درست است که تیم‌های بسیاری خواهان جذب من بودند اما من فقط به میلان فکر می‌کردم و گفتم همین‌جا می‌مانم. من اینجا با هواداران هستم. از این که اینجا هستم واقعا خوشحالم. از این که کنار دوستان، هم‌تیمی‌ها، همسر و فرزندی هستم که در راه داریم واقعا خوشحال هستم.

هرناندز درباره صحبتی که پیش از امضای قرارداد با پائولو مالدینی و فردریک ماسارا داشت گفت:« ما کمی با هم شوخی کردم اما او پیش از این به من گفته بود که قصد دارد به این شکل از من بخواهد. من از روز اول می‌دانستم که او می‌خواهد پیشنهاد  تمدید قرارداد را به من بدهد.

این بازیکن 24 ساله درباره آینده‌اش در باشگاه میلان اضافه کرد:« من هنوز جوان هستم و باید هر روز پیشرفت کنم. این من نیستم که باید بگویم بهتر از دیگران هستم، مردم باید در این باره نظر بدهند. پیولی باعث پیشرفت من از هر نظر به عنوان یک انسان و یک بازیکن شد. این افراد، خانواده و هم‌تیمی‌هایم به من کمک کردند

حتما ببینید

دراگان اسکوچیچ فدراسیون فوتبال را بدون مصاحبه ترک کرد

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی پس از جلسه یک ساعته در فدراسیون فوتبال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *