احمق بودم که پیشنهاد آرسنال را رد کردم!

به گزارش ورزش کده، جورجیو کیه لینی، اسطوره باشگاه یوونتوس، اعتراف کرد اشتباه کرده که پیشنهاد آرسنال را در سن 16 سالگی رد کرده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

احمق بودم که پیشنهاد آرسنال را رد کردم!

جورجیو کیه لینی، مدافع سابق بیانکونری، نزدیک به دو دهه با لباس این باشگاه به میدان رفته و به موفقیت‌های فراوانی از جمله 9 اسکودتوی متوالی دست یافت. این مدافع بلندقامت که دوران درخشش خود را در لباس لیورنو آغاز کرد، در اواسط دهه ابتدایی هزاره جدید مورد توجه آرسن ونگر و باشگاه آرسنال قرار گرفت و با پیشنهاد قابل توجه توپچی‌ها مواجه شد.

اما جورجیو کیه لینی تصمیم به ماندن در لیورنو گرفت و در ادامه نیز راهی یوونتوس شد. اما این مدافع ایتالیایی که در لیگ آمریکا بازی کند، اعتراف کرد مرتکب اشتباه شده و تصور می‌کرده در صورت جدایی از لیورنو به این تیم خیانت کرده است.

جورجیو کیه لینی گفت: “در گذشته و حدود دو دهه قبل، من واقعا احمق بودم که یک پیشنهاد فوق العاده را در ابتدای دوران ورزشی‌ام رد کردم. در آن زمان من تنها 16 سال سن داشتم و در دسته سوم فوتبال ایتالیا بازی می‌کردم. یک پیشنهاد بزرگ برای من با دستمزدی 200 میلیون لیر (تقریبا 66 هزار پوند در سال) از باشگاه آرسنال رسید که مورد قبولم قرار نگرفت و پیشنهاد این تیم را رد کردم. البته در آن سن و سال احساس می‌کردم هنوز آماده انتقال به تیم دیگر و مهاجرت از ایتالیا به انگلیس نیستم. همچنین اگر پیشنهاد آرسنال را قبول می‌کردم، این تصور برای همه ایجاد می‌شد که انگار من به لیورنو خیانت کرده‌ام و به همین دلیل این پیشنهاد را رد کردم.”

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *