توهین شدید رئیس یوفا به پرز: احمق و نژادپرست!

حضور میلیونی در مشهد: آخرین وداع با شهید جمهور

به گزارش ورزش کده: در مکالمه واتساپی بین الکساندر چفرین و لوئیس روبیالس فاش شده که رئیس یوفا از چه کلماتی برای توصیف فلورنتینو پرز استفاده کرده است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

توهین شدید رئیس یوفا به پرز: احمق و نژادپرست!

روزنامه دیجیتال The Objective مکالمات سال 2019 بین الکساندر چفرین و رئیس وقت فدراسیون فوتبال اسپانیا، لوئیس روبیالس، را فاش کرده است. گفت‌وگویی که در آن رئیس یوفا به فلورنتینو پرز توهین بسیار بدی می‌کند.

بر اساس این گزارش، چفرین برای روبیالس پیامی واتساپی فرستاد و در آن به فلورنتینو اشاره می‌کند: «او یک احمق و نژادپرست است!»

این پیام در زمانی نوشته شده که پرز پروژه سوپرلیگ اروپا را شروع کرده بود و اوضاع با یوفا بسیار پرتنش بود. فلورنتینو پروژه‌ای را رهبری می‌کرد که با استقبال بسیار بدی از طرف چفرین مواجه شد. او با روبیالس در همین زمینه نظرات خود را رد و بدل می‌کرد.

مکالمه به زبان انگلیسی انجام شده و به 6 دسامبر 2019 بازمی‌گردد. در این مکالمه قصد روبیالس کاهش تنش بین فلورنتینو و چفرین بود. رئیس وقت فدراسیون فوتبال اسپانیا در پیام واتساپی دیگری اشاره می‌کند: «فلورنتینو، بارتومئو و من در تلاش بودیم تا یک نامزد ریاست علیه تباس (رئیس لالیگا) پیدا کنیم، اما فکر می‌کنم اکنون فلورنتینو علیه من است. اما من ادامه خواهم داد. موضع یوفا صادقانه است. ما قوی هستیم. اگر بخواهید، می‌توانم با فلورنتینو صحبت کنم.»

روبیالس در ادامه نوشته است: «اگر در اسپانیا تباس و فلورنتینو را مقابلم داشته باشم، برایم غیرممکن خواهد بود. فلورنتینو خیلی به خودش افتخار می‌کند.»

چفرین در پاسخ می‌گوید: «من هم به خودم افتخار می‌کنم، این را فراموش نکنید. من نمی‌خواهم با او صحبت کنم. این کار را فقط با شما انجام می‌دهم. او یک احمق و نژادپرست است! فضا را برای من آرام کن و من به صحبت با پرز نیاز ندارم.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *