پپ گواردیولا: هالند نمی‌تواند هفته های پی در پی هت‌تریک کند

به گزارش ورزش کده، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، می‌گوید به ثمر رساندن سه گل در هر هفته از سوی هالند غیرممکن است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پپ گواردیولا: هالند نمی‌تواند هفته های پی در پی هت‌تریک کند

منچسترسیتی روز شنبه در چارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ برتر انگلیس به مصاف استون ویلا خواهد رفت.

هالند در همین پنج بازی ابتدایی فصل جدید قدرتش را در پیراهن سیتی به رخ تمامی حریفان کشیده و عملکردی خیره‌کننده را در ترکیب این تیم به نمایش گذاشته است.

انتظارات از این بازیکن با ارائه این نمایش بالاتر رفته است اما گواردیولا سعی دارد فشاری که ممکن است در نتیجه این عملکرد خوب و بالا رفتن انتظارات روی او ایجاد شود را کاهش دهد.

سرمربی سیتی پیش از دیدار برابر استون ویلا به خبرنگاران گفت:« مردم می‌توانند از او انتظار داشته باشند و این اتفاق خوبی است. من می‌خواهم که او هم از خودش انتظاراتی داشته باشد. این که او می‌خواهد هر بازی سه گل بزند را دوست دارد اما این اتفاق رخ نخواهد داد. من می‌دانم و همه در دنیای فوتبال به خوبی می‌دانند که این اتفاق رخ نخواهد داد.»

او با اشاره به آمار خوب این بازیکن اظهار داشت:« هت‌تریک مداوم غیرممکن است. پس هدف بعدی چیست؟ ما سعی می‌کنیم بازی بعدی بهتر باشیم اما می‌دانیم که انتظاراتی از او وجود دارد و دلیل ایجاد این انتظارها در واقع آمارهای باورنکردنی این بازیکن در طول دوران فوتبال است. او فقط در پنج بازی 9 گل زده است و این واقعا خوب است. اما نکته مهم صرفا آغاز خوب نیست و باید این روند را ادامه داد.»

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *