گواردیولا با اشک‌هایش برای کلوپ مقابله کرد

گواردیولا با اشک‌هایش برای کلوپ مقابله کرد

به گزارش ورزش کده : پپ گواردیولا در حین صحبت درباره جدایی یورگن کلوپ نتوانست جلوی احساساتش را بگیرد و به گریه افتاد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

گواردیولا با اشک‌هایش برای کلوپ مقابله کرد

در روزی که پپ گواردیولا برای چهارمین بار متوالی قهرمان لیگ برتر انگلیس شد، کلوپ در آخرین حضورش در آنفیلد از لیورپول و هوادارانش خداحافظی کرد.

این دو سرمربی در طول حضورشان در لیورپول و منچستر سیتی استانداردهای لیگ برتر را در فصول اخیر بالا بردند و در این مدت تیم کلوپ تنها تیمی بود که توانست آبی آسمانی‌‌ها را در متوقف کند و نگذارد آنها به قهرمانی برسند.

در این سال‌ها گواردیولا به‌طور مرتب از لیورپول و کلوپ به عنوان بزرگ‌ترین رقیب خود در طول دوران مربی‌گری‌اش یاد کرده است. روز جمعه کلوپ گفت که گواردیولا «بهترین مربی جهان» است. او گفت: «اگر هر مربی دیگری را در آن باشگاه قرار دهید، آنها چهار بار پیاپی قهرمان لیگ نمی‌شوند، آنها همه آمار و ارقام را جابجا کرده‌اند و همه این‌ها به‌خاطر پپ گواردیولاست.»

سیتی روز یکشنبه کار خود را در این فصل با کسب چهارمین عنوان متوالی به پایان رساند. آنها وستهم را ۳-۱ در اتحاد شکست دادند تا اولین تیمی در تاریخ لیگ برتر انگلیس شوند که چهار بار به‌طور متوالی قهرمان انگلیس می‌شوند.

در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی، از گواردیولا در مورد جدایی کلوپ و نظراتش درباره او پرسیده شد. پپ در هنگام تمجید از این مربی آلمانی به‌طور آشکاری احساساتی شد.

او در حالی‌که صدایش می‌لرزید گفت: «دلم برایش خیلی تنگ خواهد شد. یورگن بخش مهمی از زندگی من بوده است. او من را به‌عنوان یک مربی به سطح دیگری رساند. ما به همدیگر فوق العاده احترام می‌گذاریم.

او لیورپول را با امضای خودش به دنیا معرفی کرد. این فقط مربوط به قهرمانی نیست، شخصیت‌هایی هستند که وقتی به جایی می‌رسند برای همیشه ماندگار می‌شوند و داستان یورگن هم مانند داستان شنکلی، پیزلی و همه اسطوره‌های فوق‌العاده خواهد بود.

احساس می‌کنم که او بازخواهد گشت. از او برای صحبت‌هایش در مورد من بسیار سپاسگزارم، اما او می‌داند که در حمایت از من افراد زیادی قرار دارند که باعث شده‌اند من به اینجا برسم. من به تنهایی نمی‌توانم این کارها را انجام دهم و مطمئنا یورگن هم این را می‌داند اما متواضع است و این حرف‌های خوب را می‌زند.

او با حضور در لیورپول به من کمک بزرگی کرد و باعث شد پیشرفت کنم. من بسیاری از دفعات نمی‌توانستم او را مانند دیگر تیم‌ها شکست دهم و همیشه برای بازی مقابل تیم او دچار مشکل می‌شدم.»

پپ در حین صحبت در مورد کلوپ بارها احساساتی شد و نتوانست جلوی بغض و صدای لرزانش را بگیرد. این مصاحبه زیبا پایانی بود بر رقابت طولانی و جذاب دو اسطوره دنیای مربی‌گری.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *