پپ گواردیولا از مدیران سویا خواست تا از لوپتگی حمایت کنند

به گزارش ورزش کده، پپ گواردیولا پس از پیروزی 0-4 برابر سویا از جولن لوپتگی حمایت کرد و گفت که سویا باید به این مربی اعتماد کند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پپ گواردیولا از مدیران سویا خواست تا از لوپتگی حمایت کنند

منچسرسیتی، شب گذشته در اولین بازی خود از دور گروهی لیگ قهرمانان موفق شد سویا را با چهار گل در سانچس پیسخوان شکست دهد. پیروزی سیتی، بحران سویا را بیشتر کرد و حالا جولن لوپتگی سرمربی این باشگاه، خطر اخراج را بیش از همیشه حس می‌کند. شب گذشته، هواداران سویا، حتی خواهان استعفای په‌په کاسترو، رئیس باشگاه نیز شدند. سویا شنبه گذشته نیز در زمین خود به بارسلونا 0-3 باخته بود و در لالیگا پس از چهار بازی با یک امتیاز در رده هفدهم قرار دارد.

پپ گواردیولا، سرمربی سیتی، در مصاحبه با شبکه مووی استار و در پاسخ به سوالی در مورد بحران سویا و احتمال اخراج لوپتگی گفت:« مشخص بود که سویا روحیه خوبی ندارد. آنها در لالیگا نتوانسته‌اند نتایج خوبی کسب کنند ولی تا قبل از گل اول ما، سویا واقعا خوب بازی کرد. ما زمانی به آنها گل زدیم که تیم بهتر زمین بودند و این ضربه روحی بزرگی برای سویا بود.»

پپ ادامه داد:« در مورد لوپتگی باید بگویم که ما دوستانی صمیمی هستیم و من قبل از بازی هم اعتقاد داشتم که بدون توجه به نتیجه بازی امشب، او باید در سویا حفظ شود. هر مربی روزهای خوب و بد دارد ولی اطمینان دارم که اگر مدیران سویا به لوپتگی اعتماد کنند، او دیر یا زود تیم را از این شرایط بحرانی خارج خواهد کرد. امیدوارم او اخراج نشود چون مربی شایسته‌ای برای سویاست.»

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *