خلیل زاده : طارمی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

به گزارش ورزش کده ، مدافع تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با شرایط تیم ملی و وضعیت خود صحبت کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

خلیل زاده : طارمی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

به گزارش ورزش کده و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شجاع خلیل‌زاده، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران پیرامون وضعیت خود گفت: این روزها از آمادگی مطلوبی برخوردارم و از لحاظ بدنی مشکلی ندارم. البته ناگفته نماند چندی قبل، با درد شدید بازی می‌کردم که همزمان با تعطیلی یک ماهه لیگ قطر تصمیم گرفتم جراحی کنم و الان هیچ مشکلی ندارم و به لطف خدا از هر لحاظ آماده هستم.

خلیل زاده در ادامه در رابطه با تیم ملی ایران و بازی با عراق گف: خدا را شکر می‌کنم که این روزها وضعیت تیم ملی خوب است و ما با پیروزی مقابل عراق به جام جهانی صعود خواهیم کرد و جا دارد از حمایت‌های بی دریغ فدراسیون فوتبال در این مقطع تشکر کنم. ما بدون شک برای برد به میدان می‌رویم و می‌خواهیم سریع‌ترین صعود به جام جهانی را در آسیا رقم بزنیم و دل مردم عزیز ایران را شاد کنیم. اگر این اتفاق رخ دهد، این افتخار برای همه مردم ایران است. نمی‌دانم بازی با عراق با حضور تماشاگران خواهد بود یا خیر؟ اما ای کاش شرایط به‌گونه‌ای باشد که هواداران فوتبال اعم از خانم‌ها و آقایان در ورزشگاه حاضر شوند و بازی تیم ملی را از نزدیک تماشا کنند و همه با هم صعود به جام جهانی را جشن بگیریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه گفت: از روزی که آقای عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال شدند، حمایت‌ها از تیم ملی نسبت به گذشته بهتر شد. البته این تیم ملی نیاز به کمک و تلاش‌های عزیزان دارد. باید قبول کنیم فوتبال ما در بحث باشگاهی شرایط خوبی ندارد و باید به تیم ملی کمک شود. از نمایندگان مجلس گرفته تا دولت‌مردان نیاز است به تیم ملی توجه ویژه داشته باشند؛ زیرا تیم ملی فوتبال یک کشور، سمبل ورزش آن کشور است و همه دنیا به تیم ملی فوتبال نگاه دیگری دارند. رفتن به جام جهانی اتفاق بزرگی است و نباید بازیکنان و کادر فنی تیم ملی فوتبال، دغدغه داشته باشند. داشتن مشکلات مالی برای تیم ملی فوتبال کشوری مانند ایران زیبنده نیست و امیدوارم تیم ملی در راه آماده‌سازی و صعود به جام جهانی مشکلات این چنینی نداشته باشد.

شجاع خلیل‌زاده درباره احتمال صعود از گروه ایران در جام جهانی هم گفت: ما آماده برگزاری جشن صعود به جام جهانی هستیم. از همین حالا هم به صعود از مرحله گروهی فکر می کنیم. البته این اتفاق نیازمند اردوهای منظم و کمپ‌های حرفه‌ای است. حضور موفق در یک تورنمنت نیاز به فاکتورهای گوناگونی دارد؛ از بازی‌های تدارکاتی متناسب با شرایط تیم و گروه‌بندی احتمالی تا امکانات زیرساختی و حمایت‌های مناسب که قاعدتا مجموعه این فاکتورها متضمن نتیجه گیری مطلوب است. صعود از مرحله گروهی جام جهانی کار سختی است که به امید خدا و تلاش همه عزیزان امکان پذیر است.

خلیل‌زاده در رابطه با وضعیت و حضور دوباره مهدی طارمی گفت: به نظر من مهدی طارمی یکی از بهترین مهاجمان فوتبال آسیاست و دارای توانایی‌های بسیاری است و می‌تواند به تیم ملی کمک کند. خیلی خوشحال هستم که او را باز هم در کنار تیم ملی می بینم و از سرمربی تیم ملی تشکر می کنم که طارمی را دوباره به تیم ملی دعوت کرده است. تیم ملی به بازیکنانی مانند طارمی نیاز دارد و طارمی هم می‌تواند کمک حال تیم ملی باشد و من از این اتفاق خوشحال هستم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *