جریمه 20 میلیونی مدیرعامل نساجی به جرم نشر اکاذیب !

به گزارش ورزش کده ، کمیته انضباطی نسبت به اظهارات جنجالی مدیرعامل نساجی واکنش نشان داده و او را محروم کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

جریمه 20 میلیونی مدیرعامل نساجی به جرم نشر اکاذیب !

به گزارش “ورزش کده”، بعد از مسابقه هفته پنجم استقلال و نساجی، آبی‌پوشان در سیرجان مقابل گل‌گهر به میدان رفتند که در آن مسابقه ناگهان خبر عدم مجوز همراهی بازیکنان خارجی استقلال مطرح شد و این اتفاق باعث شد تا ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل نساجی هم موضع‌گیری کند و این صحبت را به میان بیاورد که نساجی هم از این اتفاق شاکی است و شکایت خود را به ثبت رسانده است.

مدیرعامل نساجی در حالی این مصاحبه خود را چندین بار با رسانه‌های مختلف تکرار کرد که براساس گزارش ناظر مسابقه استقلال و نساجی شکایتی از سوی این باشگاه به ثبت نرسیده بود و این مسئله سبب آن شد تا پرونده‌ای در قبال مدیرعامل نساجی در کمیته انضباطی به جرم نشر اکاذیب باز شود.

پس از بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته انضباطی، امروز رأی این پرونده صادر شد و مدیرعامل نساجی ۲۰ میلیون تومان جریمه و یک جلسه از حضور در ورزشگاه در مسابقه خانگی تیمش محروم شد؛ ضمن آن‌که باشگاه نساجی هم ۳۰ میلیون تومان از سوی کمیته انضباطی جریمه شد.

در حکم انضباطی سیف‌الله‌پور آمده است: «در خصوص اظهارات خلاف واقع آقای سیف اله پور مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران با رسانه ها به قصد تشویش اذهان عمومی که در آن ایشان مدعی شده است که پس از پایان بازی با استقلال تهران نسبت به دو بازیکن این باشگاه اعلام شکایت نموده و شکایت از این دو بازیکن را در قالب بازیکنان غیر مجاز به ناظر بازی ارائه نموده است که پس از تماس تلفنی با ناظر مسابقه ایشان به صراحت اعلام نموده است که شکایتی از سوی آقای ایزد سیف اله پور مینی بر استفاده باشگاه اســتقلال از دو بازیکن خارجی غیرمجاز دریافت ننموده است و با ملاحظه گزارش ناظر بازی جناب آقای خلیفه سلطان که در آن به شکایتی اشاره نشده است که این گزارش در پرونده کلاسه ۱۳۰۷ مضبـوط می باشد.

علی رغم فیلم مصاحبه ایشان و اصرار آقای سیف اله پور جهت مصاحبه با اهل رسانه مبنی بر شکایت از دو بازیکن مذکور این کمیته اظهارات آقای سیف اله پور را نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی تشخیص داده و وفق مواد ۷۱ با در نظر گرفتن ماده ۹۳ مقررات انضباطی و همچنین تجویز مواد ۵۰ و ۱۱۷ همین مقررات آقای ایزد سیف اله پور را به ۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کشور طی یک دیدار خانگی برای نساجی مازندران محکوم نموده و باشگاه نساجی مازندران را نیز با توجـه بـه مسئولیت تضامنی ۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ریال جریمه نقدی محکوم می نماید.” این رأی قطعی است.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *