رودیگر بار دیگر پیشنهاد چلسی را رد کرد

به گزارش ورزش کده ، آنتونیو رودیگر، مدافع چلسی، بار دیگر به پیشنهاد تمدید قرارداد این باشگاه پاسخ منفی داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

رودیگر بار دیگر پیشنهاد چلسی را رد کرد

به گزارش “ورزش کده”، قرارداد رودیگر با چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و ظاهرا این بازیکن تصمیمی برای تمدید قرارداد نیز ندارد.

مذاکرات بین مدیر برنامه و نمایندگان این بازیکن در طول ماه‌های اخیر ادامه داشته اما او حاضر به پذیرش پیشنهادات مطرح شده از سوی مدیران چلسی نشده است.

حالا اسپورت میل مدعی شده که رودیگر که در حال حاضر 100 هزار پوند در هفته دستمزد دریافت می‌کند، پیشنهاد این باشگاه برای افزایش دستمزد به 200 هزار پوند در هفته را رد کرده است. این در حالی است که پیشنهاد قبلی چلسی دستمزد 140 هزار پوند در هفته بود.

با این حال مذاکرات بین دو طرف همچنان ادامه دارد و مدیران چلسی در تلاش هستند تا او را راضی کنند که پس از پایان مهلت قراردادش در تابستان نیز به حضورش در این تیم ادامه دهد.

 به نظر می‌رسد که پیشنهاد مالی جدید آبی‌های لندن نیز برای متقاعد کردن این بازیکن کافی نبوده و او همچنان منتظر است که این باشگاه پیشنهاد بهتری را به او ارائه کند.

گفته می‌شود که نمایندگان این بازیکن و مدیران چلسی هنوز امیدوار هستند که بتوانند راه حلی برای برون رفت از این شرایط پیدا کنند و از سوی دیگر مدیران این باشگاه نیز خوش‌بین هستند که بتوانند در نهایت رضایت این مدافع را جلب کنند.

پیش از این برخی از منابع خبری انگلیسی و اسپانیایی مدعی شده بودند که پاری سن ژرمن و رئال مادرید به دقت شرایط رودیگر را زیر نظر دارند و قصد دارند برای جذب او به عنوان بازیکن آزاد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی اقدام کنند.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *