استفان دی‌فرای در لیست ژاوی هرناندس

به گزارش ورزش کده ، نام مدافع هلندی تیم فوتبال اینتر به لیست بازیکنان مدنظر ژاوی برای تقویت ترکیب بارسلونا اضافه شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

استفان دی‌فرای در لیست ژاوی هرناندس

ژاوی هرناندس که با اضافه کردن بازیکنانی همچون دنی آلوز، پی‌یر امریک اوبامیانگ و آداما ترائوره، تیم تحت‌هدایتش را تقویت کرده، چشم به جذب مدافعی دیگر دارد. پایگاه خبری «تودوفیچاخس» اسپانیا مدعی شد؛ بارسلونا به خواسته ژاوی به دنبال به خدمت گرفتن استفان دی‌فرای است و بدین منظور حتی با باشگاه اینتر تماس‌هایی هم داشته است.  

این مدافع هلندی که تا پایان فصل آینده تحت‌قرارداد باشگاه اینتر است، به نظر نمی‌رسد قراردادش با این باشگاه تمدید شود، از این‌ رو مدیران اینتر به پیشنهادهایی که به این بازیکن شود، گوش فرا خواهند داد. گفته می‌شود تاتنهام نیز وضعیت این مدافع هلندی را زیرنظر دارد.

دی‌فرای که سابقه بازی در تیم‌های فاینورد و لاتزیو را دارد، از سال 2018 در عضویت اینتر است و در این مدت در 149 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و 8 گل هم به ثمر رسانده است.

او در فصل جاری هم در 25 بازی در ترکیب تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی به میدان رفته و یک گل‌زده نیز به نامش به ثبت رسیده است.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *