فنرباغچه جشن قهرمانی گالاتاسرای را خراب کرد

به گزارش ورزش کده ، فنرباغچه 10 نفره دیشب با برتری 0-1 در زمین گالاتاسرای اجازه نداد این تیم یک هفته زودتر قهرمان سوپرلیگ فوتبال ترکیه شود. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

فنرباغچه جشن قهرمانی گالاتاسرای را خراب کرد

شب گذشته همه چیز مهیا بود تا گالاتاسرای در ورزشگاه اختصاصی خود با کسب فقط یک مساوی قهرمان سوپرلیگ ترکیه شود. حریف ولی دشمن دیرینه، فنرباغچه، بود و این اجازه را نداد.

رقابت قهرمانی تا همین چند هفته پیش شانه به شانه پیش می‌رفت و مقطعی نیز فنر صدرنشین بود ولی سه مساوی غیرمنتظره باعث شد گالاتاسرای 6 امتیاز پیش بیفتد.

با یک مساوی گالا می‌توانست یک هفته زودتر قهرمان شود ولی گل دقیقه 71 چالار سویونجو همه چیز را خراب کرد. فنر در دقیقه 21 بازی 10 نفره نیز شده بود و به نظر می‌رسید گالا از همین فاکتور نهایت استفاده را ببرد ولی یک دفع ناقص از مدافع گالا باعث شد سویونجو در دهانه دروازه توپ تصادفی که مقابلش افتاده بود را گل کرده و با همین گل فنر بازی را ببرد.

گالا فصل جاری در زمین خود 18 بازی را برده بود. فاصله دو تیم حالا سه امتیاز است (99 برابر 96) و گالا در صورت پیروزی یا تساوی در زمین قونیه اسپور قهرمانی خود را مسجل خواهد کرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *