پاری‌سن‌ژرمن فابین رویس را از ناپولی خرید

به گزارش ورزش کده، ستاره اسپانیایی تیم فوتبال ناپولی فصل آینده برای قهرمان لوشامپیونه توپ خواهد زد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پاری‌سن‌ژرمن فابین رویس را از ناپولی خرید

نشریه گاتزتا دلواسپورت اعلام کرد که باشگاه ناپولی پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن برای خرید فابین رویس را پذیرفته است و این هافبک اسپانیایی با انجام تست پزشکی باشگاه فرانسوی به فهرست شاگردان کریستوف گالتیه خواهد پیوست.

رویس از مدتی پیش که حاضر نشد قراردادش با ناپولی را تمدید کند – قرارداد فعلی او تا پایان فصل جاری اعتبار داشت – از فهرست بازیکنان تیم ایتالیایی کنار گذاشته شد و به این ترتیب باشگاه مجبور به موافقت با فروش او شد چرا که در غیراینصورت در پایان فصل او را به عنوان بازیکن آزاد از دست می‌داد. او در هیچ یک از سه بازی فصل جاری ناپولی حضور نداشته و تمریناتش را هم حتی به صورت انفرادی انجام می‌داد.

اکنون اورلیو دلورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی سرانجام قبول کرده که ستاره سابق بتیس را به پاری‌سن‌ژرمن بفروشد. پیشنهاد قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه 23 میلیون یورو به علاوه پاداش است. رویس با PSG قراردادی 5 ساله امضا خواهد کرد و به ازای هر فصل آن 5 میلیون یورو حقوق می‌گیرد.

فابین رویس سال 2018 با قراردادی 30 میلیون یورویی به ناپولی پیوست و در 4 سال حضورش در این تیم 166 بازی انجام داد و در آنها 22 گل زد.

انتقال رویس به پاریس می‌تواند راه خروج لئاندرو پاردس از این تیم به مقصد یوونتوس را هموار کند هرچند که طبق ادعای گاتزتا یووه برای خرید هافبک آرژانتینی PSG ابتدا باید از میان دو هافبک فعلی خود آرتور ملو یا آدرین رابیو یکی را بفروشد.

با اینکه تنها دو روز دیگر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باقیست، امکان دارد که یک جابجایی دیگر هم میان باشگاه‌های پاری‌سن‌ژرمن و ناپولی صورت بگیرد و آن کیلور ناواس سنگربان کاستاریکایی تیم فرانسوی است. ناپولی از مدتی پیش سعی در جذب بازیکن سابق رئال مادرید داشته اما حقوق بالای او که 9 میلیون در سال است، تیم ایتالیایی را فعلاً مأیوس کرده است.

حتما ببینید

دراگان اسکوچیچ فدراسیون فوتبال را بدون مصاحبه ترک کرد

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی پس از جلسه یک ساعته در فدراسیون فوتبال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *