از هواداران استقلال میخواهم شرایطم را درک کنند

به گزارش ورزش کده ، مدافع ملی پوش استقلال تهران گفت: از هواداران استقلال می خواهم شرایط ویژه ام را در این مقطع درک کنند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

از هواداران استقلال میخواهم شرایطم را درک کنند

عارف آقاسی درباره آخرین وضعیت مبادله با بازیکن فولاد در نقل و انتقالات زمستانی گفت: به خاطر شرایط ویژه ای که پیش آمده واقعا شرمنده و متاسف هستم خصوصا از هواداران شریف استقلال که همیشه به من لطف داشته اند عذرخواهی می‌کنم. از ابتدا بحث معاوضه با صالح حردانی یا هیچ بازیکن دیگری نبود. من از پایان نیم فصل از باشگاه و آقای آجورلو درخواست کردم اجازه بدهند به اهواز برگردم که ایشان گفتند به هیچ وجه با خواسته من موافقت نمی‌کند.

آغاسی اضافه کرد: متأسفانه مشکلات شخصی و خانوادگی برایم پیش آمده که قادر به ماندن در تهران نیستم و تمرکز کافی برای تمرین و بازی ندارم. فکر می‌کنم می‌توانستم بهتر از این ظاهر شوم چون تمرکز و آمادگی ذهنی کافی نداشتم و در نیم فصل دوم هم اگر در تهران باشم واقعا آرامشی برای حضور در تمرینات و بازی‌ها ندارم و با این شرایط نمی‌توانم به استقلال کمک کنم. از آقا فرهاد عذرخواهی کردم و خواستم در این شرایط سخت به من کمک کنند و اجازه دهد به اهواز برگردم.

مدافع استقلال همچنین اظهار داشت: من شرایط باشگاه را درک می‌کنم که در نیم فصل به راحتی نمی‌خواهند بازیکن را از دست بدهند، وضعیت حساس جدول و شرایط آقا فرهاد را هم درک می‌کنم همچنین هواداران که دوست دارند استقلال همیشه در بهترین شرایط باشد اما واقعا کارایی لازم را با این شرایط روحی ندارم و امیدوارم به من کمک کنند و اجازه بدهند در این مقطع به خوزستان برگردم. بازیکن اگر ذهنش درگیر باشد نمی‌تواند به تیم کمک کند. می دانم از نظر حرفه ای با باشگاه قرارداد دارم اما وضعیت روحی و آرامش هر بازیکنی در عملکردش تأثیرگذار است. در نهایت امیدوارم بهترین اتفاق برای من و استقلال بیافتد و مسئولین باشگاه این شرایط ویژه را درک کنند.

حتما ببینید

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ در تیم فوتبال استقلال تهران یکی از شماره‌های نمادین و پرافتخار است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *