حذف مدافع عنوان قهرمانی از NBA

به گزارش ورزش کده ، دنور با شکست برابر مینه‌سوتا از رسیدن به نیمه نهایی NBA بازماند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

حذف مدافع عنوان قهرمانی از NBA

به نقل از ایسنا، در هفتمین بازی دور دوم پلی آف لیگ بسکتبال (NBA) بامداد امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت، تیم دنور ناگتس مدافع عنوان قهرمانی در خانه با نتیجه ۹۰ بر ۹۸ مغلوب مینه سوتا شد و از رسیدن به دور بعد بازماند.

امتیازآورترین بازیکن این دیدار جمال ماری کانادایی بود که ۳۵ امتیاز کسب کرد. هم تیمی او، نیکولا یوکیچ، مهاجم صربستانی، با ۳۴ امتیاز و ۱۹ ریباند، دبل دبل کرد. برای تیم برنده یعنی مینه سوتا نیز بیشترین امتیاز را جادن مک دانیلز مهاجم آمریکایی کسب کرد که ۲۳ امتیاز برای تیمش ثبت کرد.

این نتیجه در شرایطی رقم خورد که در ابتدای کوارتر سوم، دنور ۲۰ امتیاز برتری داشت.

به این ترتیب مینه‌سوتا بعد از هفت بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری رسید. مینه‌سوتا در دور بعد در نیمه‌نهایی به مصاف دالاس خواهد رفت که پیش از این با نتیجه ۴-۲ اوکلاهاما را شکست داده بود.

در دیگر بازی نیمه نهایی، بوستون با ایندیانا دیدار خواهد کرد. بوستون در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کلیولند با نتیجه ۴-۱ به برتری رسید. ایندیانا نیز با نتیجه ۴ بر ۳ نیویورک را شکست داد.

دنور مدافع عنوان قهرمانی در NBA است. در سال ۲۰۲۳، این تیم در فینال میامی را شکست داد و برای اولین بار عنوان قهرمانی را به دست آورد. این در شرایطی است که مینه سوتا برای اولین بار از فصل ۰۴-۲۰۰۳ به نیمه نهایی می‌رسد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *