{"remix_data":[],"remix_entry_point":"challenges","source_tags":["local"],"origin":"unknown","total_draw_time":0,"total_draw_actions":0,"layers_used":0,"brushes_used":0,"photos_added":0,"total_editor_actions":{},"tools_used":{"transform":1,"effects":1},"is_sticker":false,"edited_since_last_sticker_save":true,"containsFTESticker":false}

رسمی: جدایی توافقی دی‌زربی از برایتون

رسمی: جدایی توافقی دی‌زربی از برایتون

گزارش خبر از ورزش کده : رسمی: جدایی توافقی دی‌زربی از برایتون! باشگاه برایتون تایید کرد روبرتو دی‌زربی پس از بازی منچستریونایتد نیمکت این تیم را ترک می‌کند. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده“، باشگاه برایتون تایید کرد که روبرتو دی زربی، سرمربی تیم، پس از آخرین بازی فصل لیگ برتر این فصل مقابل منچستریونایتد، باشگاه را ترک خواهد کرد.

دی‌ زربی که در سپتامبر 2022 و پس از جدایی گراهام پاتر به برایتون پیوست، در فصل 23-2022 عملکرد مناسبی داشت و این تیم را هم به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا رساند.

روبرتو دی زربی در مورد تصمیم جدایی گفت:”از اینکه برایتون را ترک می‌کنم بسیار ناراحتم، اما به دستاوردهایی که بازیکنان و کادرم با حمایت همه در باشگاه و هواداران شگفت انگیزمان در دو فصل گذشته به دست آورده‌اند، بسیار افتخار می‌کنم.

ما توافق کرده‌ایم که دوران حضورم در برایتون را به پایان برسانیم تا من و باشگاه بتوانیم به روشی که برای هر یک از ما مناسب‌تر است، با پیروی از ایده‌ها و دیدگاه‌های خودمان و همچنین ارزش‌های کاری و انسانی‌مان به فعالیت خود ادامه دهیم.

من واقعاً از دو سال کار سخت و چالش برانگیز در لیگ برتر لذت بردم، به ویژه اینکه در این فصل در چهار رقابت مهم شرکت کردیم. این جدایی اکنون به من زمان می‌دهد تا قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه‌های آینده‌ام، استراحت کنم.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *