تاریخ معارفه امباپه در رئال مشخص شد

به گزارش ورزش کده، تاریخ معارفه امباپه در رئال مشخص شد. طبق ادعای اکیپ و با تایید آاس، معارفه کیلیان امباپه در برنابئو با پیراهن رئال به بعد از یورو 2024 موکول شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

تاریخ معارفه امباپه در رئال مشخص شد

رئال مادرید امروز و فردا درگیر فینال لیگ قهرمانان است و نمی‌خواهد به هیچ موضوع فرعی دیگری فکر کند. یکی از این موضوعات قضیه رسمی شدن انتقال امباپه است.

آاس در این رابطه نوشت که بسته به اینکه رئال در فینال چه نتیجه‌ای کسب کرده باشد، تاریخ اعلام رسمی انتقال امباپه بین دوشنبه تا چهارشنبه متغیر خواهد بود.

در صورت پیروزی رئال برابر دورتموند احتمالا دوشنبه باشگاه پیوستن امباپه را تایید خواهد کرد و در صورت شکست، این قضیه یکی دو روز به تاخیر می‌افتد.

اما برای معارفه امباپه که قرار است در برنابئو و به شکلی تاریخی برگزار شود، اکیپ و آاس نوشته‌اند که همه چیز به بعد از یورو 2024 موکول خواهد شد. بازی‌ها 14 جولای (24 تیر) به پایان می‌رسد و برای معارفه روزهای 15 یا 16 جولای (25 یا 26 تیر) در نظر گرفته شده است. حتی حذف شدن زودهنگام فرانسه نیز این تاریخ را عوض نمی‌کند و رئال تا پایان یورو 2024 صبر خواهد کرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *