زنده: حواشی جنجالی از جنگ پرسپولیس و استقلال!

زنده: حواشی جنجالی از جنگ پرسپولیس و استقلال!

به گزارش ورزش کده : لیگ بیست و سوم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید اما جنجال‌های روز پایانی لیگ برتر همچنان ادامه دارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

زنده: حواشی جنجالی از جنگ پرسپولیس و استقلال!

لیگ برتر ایران یک روز جنجالی دیگر را سپری کرد و در شبی که پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر برد، بار دیگر اتهامات علیه این تیم ردیف شدند و در شب جشن قهرمانی، رقبا نیش و کنایه خود را به سوی بازیکنان این تیم روانه کردند.

البته پرسپولیسی‌ها نیز در حاشیه جشن قهرمانی شیرین خود که با گل گئورگی گولسیانی به دست آمد، سکوت خود را شکستند و صحبت‌های قابل انتظار را در مقابل میکروفن خبرنگاران انجام دادند.

اما این شب طولانی هنوز به سر نرسیده و احتمالا با سپیده دم یکشنبه نیز وارد فضای دیگری خواهد شد. ما باکس حواشی لیگ برتر را که از روز جمعه آغاز کردیم، همچنان ادامه خواهیم داد و شما را در جریان اخبار و اتفاقات خواهیم گذاشت.

13 خرداد 1403 ساعت 15:38
این بخشی از بیانیه استقلال است که به نوعی نشان می‌دهد آنها قصد ادامه کار با جواد نکونام را دارند: از چندی پیش نماینده محترم مالک‌، اعضای محترم هیئت مدیره‌، مدیریت باشگاه و مربیان جلسه‌های پیش فصل را آغاز کردند تا نقشه راه حضور پرقدرت برای فصل آینده ترسیم شود. فصل ۴-۱۴۰۳ برای استقلال از دیشب آغاز شد. مطمئن باشید تیمی در شأن شما هواداران خواهیم ساخت. تیمی که این بار بر خطاها و اشتباهات داوری پیروز شده و همه چیز در چارچوب مستطیل سبز تعیین شود.

13 خرداد 1403 ساعت 15:38
تصویری از اوسمار ویه را و همسرش. او بدون امضای قرارداد ایران را ترک کرده و همه چیز در مورد سرمربی پرسپولیس از یک تصمیم شخصی خارج شده و به مورد خانوادگی رسیده است.

اوسمار ویه‌را امشب در حالی تهران را ترک خواهد کرد که قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید نکرده و این موضوع نگرانی خاصی را در بین هواداران پرسپولیس ایجاد می‌کند.

باشگاه شمس آذر با این توییت که در صفحه اینستاگرام بازتاب داده شده، قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت.

این تصویر مدال‌های آبی رنگ قهرمانی است که سازمان لیگ برای تیم استقلال در نظر گرفته بود اما در نهایت به این تیم نرسید.

13 خرداد 1403 ساعت 10:20
اولین خبر صبح امروز احضار چهار استقلالی به کمیته انضباطی است: با توجه به تخلف و عدم رعایت ماده 71 مقررات انضباطی توسط زبیر نیک‌نفس، بهزاد غلامپور، سیدحسین حسینی و روزبه چشمی از عوامل و بازیکنان تیم استقلال تهران مبنی بر نشر اکاذیب از طریق مصاحبه، به نامبردگان ابلاغ می‌شود دفاعیات کتبی خود را ظرف مهلت 48 ساعت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال کنند.

13 خرداد 1403 ساعت 01:41
محمدرضا ابوالفضلی نظر جنجالی خود پیرامون تائید تصمیم کمک داور را تکذیب کرد و گفت که در این صحنه تصاویر تلویزیونی دقیقی وجود نداشته است.

13 خرداد 1403 ساعت 00:55
وحید امیری: فصل پرچالشی بود. سال خیلی سختی بود. هم مصدومیت‌های زیادی وجود داشت و هم از ما به عنوان کسانی که بیشتر از بازیکنان دیگر این لباس را پوشیدیم، انتظار می‌رفت بتوانیم مدیریت کنیم تا خدایی نکرده تیم وارد حاشیه نشود. بازیکنان ما در طول فصل هیچکدام بی اخلاقی نکردند و اهل حاشیه نبودند و فقط درباره بازی صحبت می‌کردند و حتی خیلی از بازی‌ها همان هم ما گفتیم مصاحبه نکنید.

مهدی ترابی همراه با اعضای خانواده در جشن قهرمانی پرسپولیس شرکت کرد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *