سرقت نافرجام از خانه کاپیتان رئال مادرید

به گزارش ورزش کده، دو روز پیش سه سارق در تلاش بودند تا وارد خانه دنی کارواخال، مدافع راست و یکی از کاپیتان‌های رئال مادرید، شوند ولی در این راه ناکام ماندند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سرقت نافرجام از خانه کاپیتان رئال مادرید

رسانه های اسپانیایی امروز خبر از شکایت دنی کارواخال به پلیس مادرید دادند. دو روز پیش ساعت دو بامداد و زمانی که دنی کارواخال در خانه حضور نداشت، سه سارق سعی داشتند وارد خانه او شوند ولی تلاش‌شان بی نتیجه ماند. آنها با یک میله فلزی قصد شکستن در خانه کارواخال را داشتند اما پس از به صدا در آمدن زنگ خطر، پا به فرار گذاشتند.

چند خدمتکار نیز در خانه کارواخال بودند. دوربین های امنیتی تصاویر این سه سارق را ثبت کرده ولی همگی نقاب بر صورت داشتند. تحقیقات پلیس در این رابطه شروع شده است. در سه هفته گذشته سامی کاستیه‌خو، بازیکن والنسیا و پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم بارسا، نیز هدف سارقان قرار گرفته اند.

به خصوص سرقت از اوبامیانگ به دلیل ضرب و شتم این بازیکن و شکستگی فک او بازتاب رسانه‌ای بسیار زیادی داشت. در سال های گذشته نیز شاهد سرقت از فوتبالیست‌های اسپانیایی بودیم و به نظر می رسد موج جدید سرقت از فوتبالیست‌ها در اسپانیا شروع شده است.

حتما ببینید

بلیت پاریس فقط در ریو صادر می‌شود!

به گزارش ورزش کده ، دوره تازه‌ای برای والیبال ایران آغاز می‌شود. جایی که تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *