خطای خشنی که نزدیک بود پای طارمی را بشکند!

گزارش خبر از ورزش کده : بازیکن جوان بوآویشتا خطای خشنی را به روی ساق پای مهدی طارمی انجام داد. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

خطای خشنی که نزدیک بود پای طارمی را بشکند!

آخرین حضور مهدی طارمی با لباس پورتو در استادیوم دراگائو، با ثبت یک خاطره خوش برای مهاجم ایرانی به پایان رسید. او در هشتمین دقیقه از وقت‌های تلف شده توانست با یک ضربه سر، دروازه بوآویشتا را باز کرده و پیروزی تیمش را رقم بزند.

اما گلزنی در آخرین ثانیه بازی تنها تأثیر مهم طارمی در این مسابقه نبود چرا که او توانست زمینه اخراج بازیکن مهمان را در دقیقه 64 فراهم کند و دقیقا پس از آن بود که پورتو توانست دو بار گلزنی کند و بازی یک بر صفر باخته را با پیروزی دو بر یک عوض کند.

در این لحظه و در شرایطی که طارمی در مرکز میدان صاحب توپ بود، با عبور از پدرو مالهیرو توپ را به اوا نیلسون رساند، ولی مهاجم ایرانی به دلیل خطای خشنی که مدافع 23 ساله پرتغالی مرتکب شد، روی زمین افتاد و صدای فریاد او نیز به وضوح از طریق گیرنده‌های تلویزیونی قابل شنیدن بود.

اما آرتور سوارس دیاس داور این مسابقه دستور به ادامه بازی داد تا از حمله پورتو جلوگیری نکند. پس از اینکه توپ با برخورد به مدافع مهمان راهی کرنر شد، قاضی میدان دست به جیب شد و کارت زرد دوم را به بازیکن بوآویشتا نشان داد.

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *