بلینگام: کنار من بهترین بازیکن جهان را می‌بینید

بلینگام: کنار من بهترین بازیکن جهان را می‌بینیدگزارش خبر از ورزش کده :بلینگام: کنار من بهترین بازیکن جهان را می‌بینید! جود بلینگام نیز با نظر بسیاری از فوتبال‌دوستان موافق است و اعتقاد دارد در حال حاضر وینیسیوس بهترین بازیکن دنیاست. سایت اخبار ورزشی ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

به گزارش “ورزش کده“، رئال مادرید امروز قهرمانی شماره 36 خود در لالیگا را جشن می‌گیرد. در فصلی که تیم تاکنون فاتح سوپرجام و لالیگا شده، سه هفته بعد می‌تواند لیگ قهرمانان را نیز جشن بگیرد. دو ستاره برتر رئال در فصل جاری وینیسیوس و جود بلینگام هستند و امروز در جشن قهرمانی مشخص شد که چه ارتباط دوستانه‌ای نیز با یکدیگر دارند.

سوار بر اتوبوسی که به میدان سیبلس می‌رفت، وینی گفت: «همانطور که در برزیل می‌گویند، من در کنار بِلیگُل هستم. بسیار خوشحالم که می‌توانیم این شادی را با همه بازیکنان و هواداران به اشتراک بگذاریم. این جشن به ما انرژی زیادی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان می‌دهد.»

جود بلینگام به نوبه خود اظهار داشت: «برای اولین جشن قهرمانی‌ام در رئال بسیار خوشحالم. من در کنار بهترین بازیکن جهان هستم و بسیار خوشحالم.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *