گل ناجوانمردانه مسی!

به گزارش ورزش کده، یکی از گل‌های لیونل مسی در جریان «گلات» این بازیکن مقابل تیم ملی فوتبال استونی با واکنش اهالی فوتبال همراه و از آن به عنوان گلی ناجوانمردانه یاد شده است! سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

گل ناجوانمردانه مسی!

به گزارش ورزش کده، تیم ملی آرژانتین شب گذشته (یکشنبه) در دیداری دوستانه در کشور اسپانیا مقابل استونی به میدان رفت و موفق شد با 5 گل لیونل مسی، حریف تدارکاتی خود را شکست دهد. در این میان گل چهارم مسی مقابل استونی با حرف و حدیث‌های بسیاری همراه شد تا گلات (زدن 5 گل توسط یک بازیکن در یک بازی) آقای 10 تا حدودی تحت‌الشعاع قرار بگیرد؛ گلی که بسیاری از اهالی فوتبال آن را ناجوانمردانه توصیف کردند.

در صحنه منجر به گل چهارم آرژانتین و مسی، یکی از بازیکنان آلبی‌سلسته توسط بازیکن حریف سرنگون شد و به همین دلیل مدافع استونی که تصور می‌کرد شدت خطا زیاد بوده، دست از تعقیب توپ کشید تا همان توپ به مسی برسد. در ادامه مرد شماره 10 آرژانتین که یا متوجه این موضوع نشد یا به عمد توجهی به آن نکرد، توپ را در اختیار گرفت و با پیشروی به درون محوطه جریمه حریف با حرکتی تکنیکی گل چهارمش را به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن گل؛ چند تن از مدافعان استونی معتقد بودند که مسی باید بازی را متوقف می‌کرد، خصوصا که دو تیم در دیداری دوستانه به مصاف هم رفته بودند و رعایت بازی جوانمردانه بیش از پیش الزام‌آور بوده اما در هر حال مسی آن توپ را گل کرد و داور نیز گل وی را پذیرفت.

حتما ببینید

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

شاهکار بعد از 61 سال: اوه، خدای من

به گزارش ورزش کده : آتالانتا با هدایت گاسپرینی، دیشب دست به کار بزرگی زد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *