می‌توانستم در حد و اندازه‌های مسی و رونالدو باشم

به گزارش ورزش کده، وسلی اسنایدر می‌گوید در دوران فوتبالش خیلی به خودش سخت نگرفت و در غیر این‌صورت یکی مثل مسی و رونالدو می‌شد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

می‌توانستم در حد و اندازه‌های مسی و رونالدو باشم

به گزارش “ورزش کده”، بیش از یک‌دهه است که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو تمام جوایز فردی را از آن خود می‌کنند و البته در این بین ستاره‌ای مثل لوکا مودریچ سال 2018 توانست به‌طور موقت به سلطه این دو بازیکن در توپ طلا پایان دهد. سال 2010 که مسی فاتح توپ طلا شد نیز بسیاری معتقد بودند حق وسلی اسنایدر و اینیستا بود تا این عنوان را کسب کنند. اسنایدر با اینتر فاتح سه‌گانه شد ولی توپ طلا به مسی رسید.

ستاره هلندی سابق آژاکس، رئال و اینتر که چند سال پیش بازنشسته شد، معتقد است که اگر 100 درصد تمرکز خود را روی فوتبال می گذاشت، می‌توانست به سطح مسی و رونالدو برسد.

اسنایدر گفت:« می‌توانستم مثل مسی و رونالدو باشم و در حد و اندازه های آنها، ولی خیلی ساده بگویم که میل و انگیزه لازم در من نبود. سعی کردم از زندگی لذت ببرم و خیلی به خودم سخت نگرفتم. مسی و رونالدو متفاوتند و برای رسیدن به جایگاه کنونی فداکاری‌های بسیاری کرده‌اند. هرگز مسی و رونالدو نشدم ولی فکر می‌کنم دوران فوتبال باورنکردنی‌ای داشتم.»

اسنایدر ادامه داد:«من همیشه بازیکنی در خدمت تیم بودم و برایم جوایز تیمی ارزش بیشتری داشت. 12 سال گذشته ولی هنوز خیلی‌ها به من می‌گویند که سال 2010 باید برنده توپ طلا می‌شدم و از من می‌پرسند که از این بابت مشکلی دارم یا خیر. باید بگویم که خیر. من لیگ قهرمانان را با اینتر بردم که از هر جایزه فردی‌ای ارزش بیشتری دارد.»

حتما ببینید

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

فوری و رسمی: تراکتور واگذار شد!

به گزارش ورزش کده : باشگاه تراکتور از واگذاری امورات خود به هیئت فوتبال خبر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *