اسپورت و افشای جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسا

به گزارش ورزش کده، رابرت لواندوفسکی هفته‌هاست که با بارسلونا به توافق رسیده و دیگر تمایلی به ماندن در بایرن مونیخ ندارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

اسپورت و افشای جزئیات توافق لواندوفسکی و بارسا

به گزارش “ورزش کده”، ستاره لهستانی پس از آخرین بازی فصل بایرن به رسانه‌ها گفته بود که قصد جدایی دارد و در چندین نشست خبری اخیر خود در اردوی تیم ملی لهستان پا را فراتر گذاشت و گفت که برای بایرن بهتر است که او را به زور حفظ نکنند.

لواندوفسکی همچنین صراحتا از بارسلونا به‌عنوان مقصد بعدی خود نام برده و تاکید کرده است که هیچ پیشنهاد دیگری را بررسی نمی‌کند. در بارسلونا بر این اعتقادند که در تاریخ باشگاه هرگز بازیکنی برای پوشیدن پیراهن آبی اناری تا این اندازه فشار نیاورده و رک و صریح صحبت نکرده است.

تیتر یک امروز نشریه اسپورت به جزئیات توافق ستاره لهستانی با بارسلونا اشاره دارد. بر این اساس لواندوفسکی دستمزدی 12 میلیون یورویی خالص از بارسا دریافت خواهد کرد و قرارداد او دو ساله با بند تمدید یک ساله است.

همچنین بارسلونا حاضر است تا 30 میلیون یورو نیز برای این انتقال هزینه کند. لواندوفسکی اولویت اصلی ژاوی هرناندز محسوب می‌شود، مهاجمی که با او 40 گل در یک فصل، تضمین‌ شده به‌ نظر می‌رسد.

حتما ببینید

دراگان اسکوچیچ فدراسیون فوتبال را بدون مصاحبه ترک کرد

به گزارش ورزش کده، سرمربی تیم ملی پس از جلسه یک ساعته در فدراسیون فوتبال از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *