حکم آرمین تشکری برای درگیری با عادل غلامی

به گزارش ورزش کده ، آرمین تشکری سرعتی زن والیبال پیکان معتقد است، این فصل مصدومیت ها در لیگ برتر خیلی زیاد و تعجب آور است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

حکم آرمین تشکری برای درگیری با عادل غلامی
آرمین تشکری بازیکن تیم والیبال پیکان، با رأی کمیته استیناف، حکمش به یک جلسه محرومیت قطعی، یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل و پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی، تغییر کرد. حکمی که طبق آن تشکری برای تیمش می تواند بازی کند.  

او که با رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بابت اتفاقات و درگیری با عادل غلامی در بازی  برابر شهرداری ارومیه در هفته نهم لیگ برتر به دلیل  نداشتن سابقه و پرونده  انضباطی به ۲ جلسه محرومیت قطعی و پرداخت ۱۵ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شده بود  بعداز  درخواست باشگاه پیکان بابت تجدیدنظر در کمیته استیناف بررسی شد که دو جلسه محرومیت قطعی به یک جلسه تعلیقی و یک جلسه محرومیت قطعی تغییرکرد. اما تشکری با بی خبری از حکمش در این باره می‌گوید: «من نمی‌دانم و در جریان نیستم، چون خودم به کمیته انضباطی نرفتم و باشگاه اقدام کرد، بنابراین خبر ندارم.»

او امیدوار است این فصل تیمش فینالیست شود: «ما دور برگشت بهتر کار می‌کنیم و شک نکنید برای صعود به فینال می‌جنگیم و امیدوارم این اتفاق بیفتد. به نظر او کیفیت این فصل لیگ بهتر از فصل‌های قبل است: «کیفیت بازی‌های لیگ امسال، خیلی بالاتر از چند فصل قبل است. البته مصدومیت در لیگ بیداد می‌کند.» 

سرعتی‌زن پیکان مصدومیت بازیکنان در لیگ را بی‌ربط به واکسن کرونا نمی‌داند: «این فصل مصدومان زیادی روی دست تیم‌ها گذاشته است، حتی تیم ما ۴، ۵ مصدوم داشت، بعضی از بچه‌ها هم رباط پاره کرده‌اند. نه تنها تیم ما که همه تیم‌ها با مصدومیت دست به گریبان هستند. نمی‌دانم به خاطر واکسن کروناست یا نه. به نظرم واکسن تأثیر داشته است. چراکه هیچ سالی ما این تعداد مصدوم نداشتیم. علی‌اصغر مجرد، محمد فلاح، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، مسعود غلامی. جواد کریمی روی پایش مصدوم شده و وادی انگشت کوچک پایش شکسته خیلی عجیب است. انشاءا…. که به خیر بگذرد.»
 

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *