تکرار خاطره تلخ لهستان برای تیم ملی ایران

به گزارش ورزش کده، تیم ملی والیبال ایران در ست پنجم دیدار برابر لهستان با نتیجه سنگینی شکست خورد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

تکرار خاطره تلخ لهستان برای تیم ملی ایران

برای دومین بار در تورنمنت امسال لیگ ملت ها امشب دو تیم ایران و لهستان در بولونیا به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم پیش از این در مرحله گروهی نیز مقابل هم قرار گرفته بودند که در آن مسابقه ایران موفق شده بود در یک جدال نزدیک و تماشایی حریف قدرتمند خود را مقابل 10 هزار تماشاگر حاضر در گدانسک شکست دهد.

در مسابقه حساس امشب این لهستان بود که شروع بهتری داشت و موفق شد ست اول را پیروز از زمین خارج شود. در ست دوم این ایران بود که با نتیجه 26-24 به پیروزی رسید تا دو تیم در ست‌شماری برابر شود.

در ست سوم لهستان از امتیاز ۱۶ به بعد عملکرد فوق‌العاده ای داشت و توانست در پایان با نتیجه 25-18 به پیروزی برسد. در ست چهارم اما ملی‌پوشان ایران عملکرد شگفت انگیزی از خود ارائه دادند و حریف نامدارشان را با نتیجه 25-16 از پیش رو برداشتند تا همه چیز به ست پنجم کشیده شود.

در ست پنجم و پایانی لهستان از همان ابتدا اختلاف امتیازی خوبی با ایران ایجاد کرد و در پایان موفق شد با نتیجه 15-7 ایران را شکست دهد و راهی نیمه‌نهایی لیگ ملت ها شود. نکته جالب توجه اینکه در بازی دور گروهی نیز ایران موفق شده بود با این فاصله امتیازی در ست پنجم لهستان را شکست دهد و شاگردان گربیچ به نوعی آن ست عجیب و غریب را جبران کردند.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *