کری‌خوانی لهستانی‌ها نشانه ترس آن‌ها از ماست

به گزارش ورزش کده، محراب ملکی، سرعتی زن جوان تیم ملی می گوید حواشی ایجاد شده از سوی لهستانی‌ها روی تمرکز ملی‌پوشان تاثیری ندارد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

کری‌خوانی لهستانی‌ها نشانه ترس آن‌ها از ماست

در سال‌های اخیر به جز مسائل فنی، به دلیل کری‌های موجود در بین بازیکنان نیز دیدار بین دو تیم ایران و لهستان از حساسیت های بالایی برخوردار بوده است. بازی پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها نیز از این قاعده مستثنی نبود و پیش از این جدال چند ستاره لهستان دست به کری‌خوانی زدند که حتی واکنش تند کاپیتان ما یعنی میلاد عبادی پور را هم به همراه داشت.

محراب ملکی‌سرخی بعد از نخستین تمرین تیم ملی در سالن اصلی مسابقات درباره شرایط تیم ملی قبل از مسابقه با لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌ها گفت: “نخستین حضور در لیگ ملت هاست و حس خوبی از حضور در این مسابقات با این بازیکنان دارم. ملی‌پوشان در تمرینات همگی فعل خواستن را صرف کردند و خیلی به نتیجه بازی با لهستان امیدواریم.”

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران به حواشی ایجاد شده از سوی لهستانی‌ها برای مسابقه با ایران نیز اشاره کرد و گفت: این موضوع نشان می دهد که بازیکنان این تیم از مسابقه با ایران ترس دارند و مسابقه را بسیار حساس کردند. تیم ایران همانند مسابقه قبلی در مرحله مقدماتی بدون هیچ استرسی وارد زمین خواهد شد و امیدوارم که این بازی را نیز ببریم.”

ملکی در پایان با تشکر از مردم ایران برای حمایت از تیم ملی والیبال، گفت: بازیکنان انرژی زیادی از مردم خوب ایران می گیرند و واقعا دوستشان دارند.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *