کریم باقری : حتی اگر نصف وعده ها تحقق یابد کارساز است

به گزارش ورزش کده ، مربی تیم ملی ایران امیدوار است حمایت‌های مناسب صورت بگیرد تا از مرحله گروهی جام جهانی صعود کنند. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

کریم باقری : حتی اگر نصف وعده ها تحقق یابد کارساز است

به گزارش “ورزش کده”، کریم باقری درباره شرایط تیم ملی اظهار کرد: تیم خیلی خوبی داریم چراکه خوشبختانه بازیکنان با تجربه و لژیونرهای زیادی دراختیارمان هستند که همین مسئله به تیم کمک می‌کند.

او ادامه داد: باید برنامه‌ریزی خوبی صورت بگیرد و مسابقات تدارک مناسبی برگزار کنند. این تیم می‌تواند کارهای بزرگی انجام بدهد چون بازیکنان خوبی دراختیار داریم؛ به شرطی که فقط حرف و حدیث و وعده وعید نباشد.

مربی تیم ملی ایران اضافه کرد: نمی‌گویم همه وعده‌ها، فقط نیمی از آن را هم انجام بدهند، کارساز خواهد بود. به نظرم این تیم ملی شایستگی حضور در مرحله حذفی جام جهانی را دارد و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

باقری با اشاره به خوشحالی مردم از صعود به جام جهانی عنوان کرد: یادم است زمانی که بازی می‌کردیم، می‌گفتم و الان هم می‌گویم که باید برای مردم بازی کنیم، احترام بگذاریم و برای آنها تلاش کنیم. بازی‌هایی که بدون تماشاگر است، هیچ لذتی ندارد و این هواداران و مردم هستند که فوتبال را با تشویق‌های خود زیبا می‌کنند و ما هم باید برای شادی مردم تلاش خودمان را انجام بدهیم.

او یادآور شد: تماشاگران همیشه پیگیر تیم ملی و فوتبال هستند و دوست دارند تیم ایران موفق باشد؛ ما هم برای خوشحالی مردم عزیزمان تلاش می‌کنیم و امیدوارم در مسابقات آینده نیز به برتری برسیم و موجب خوشحالی مردم شویم.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *