خوسلو: جمعه کروس را بازنشسته می‌کنیم!

به گزارش ورزش کده : خوسلو در نشست خبری امروز خود ابراز امیدواری کرد اسپانیا بتواند با شکست آلمان راهی نیمه نهایی یورو 2024 شود. شکستی که به معنای پایان فوتبال تونی کروس خواهد بود.سایت اخبار ورزش کده همراه شماورزشی ها می باشد.

سپانیا و آلمان جمعه شب در اشتوتگارت اولین بازی دور یک چهارم نهایی یورو 2024 را برگزار خواهند کرد.

به همین مناسبت، خوسلو، مهاجم حالا دیگر سابق رئال، در نشست خبری حاضر شد. او در مورد پیروزی برابر آلمان که به معنای بازنشستگی کروس خواهد بود گفت: «بله، امیدواریم این آخرین بازی تونی باشد. این بازی یک چهارم نهایی مقابل یک تیم بسیار بزرگ است. ما امیدواریم که تونی در روز جمعه بازنشسته شود. او دوست من است و ما خیلی با هم صحبت کرده‌ایم. تونی همیشه به من توصیه‌های خوبی کرده است. او برای آلمان و برای رئال مادرید یک مهره اساسی بوده و ما باید در روز جمعه بسیار مراقب او باشیم.»

بازی مقابل رودیگر: «دیروز با او چند کلمه کوتاه صحبت کردم. فکر نمی‌کنم او از رویارویی با ما خوشحال باشد. رودیگر یک مدافع میانی بسیار تعیین کننده است و در موفقیت‌های فصل قبل رئال نقش مهمی داشت. این یک نبرد بسیار سخت در زمین خواهد بود.»

رفتن به الغرافه قطر و دلایل جدایی از رئال:«ببینید، آنچه شما را به حرکت در می‌آورد، تمایل به ادامه رقابت است. نقش من در رئال قرار نبود مانند سال گذشته باشد. من به یک کشور خوب می‌روم و فکر می‌کنم انتقال برای خودم و خانواده‌ام خوب باشد. دوست داشتم 10 سال دیگر در رئال بازی کنم ولی این زمان عالی برای جدایی بود. من نمی‌خواستم به یک باشگاه اروپایی دیگر بروم تا چیز جدیدی را امتحان کنم. قرار به بازی در اروپا بود، در رئال می‌ماندم چون در رئال شما به همه چیز می‌رسید. من با حضور در رئال مادرید به رویای خودم جامه عمل پوشاندم؛ بازی برای تیم اصلی و قهرمانی در لیگ قهرمانان.»

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *