پابلو گاوی: باید برای این بارسا هیجان‌زده باشند

به گزارش ورزش کده، گاوی، ستاره بارسلونا، به عملکرد درخشان این تیم در فصل آینده بسیار امیدوار است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پابلو گاوی : باید برای این بارسا هیجان‌زده باشند

گاوی برای دومین فصل است که در فهرست تیم اول بارسا قرار گرفته و حالا از اولین تور پیش فصلش به همراه این تیم در آمریکا لذت می‌برد.

مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن هنوز به نتیجه نرسیده اما به نظر می‌رسد که او از تمامی اتفاقاتی که رخ داده و تجاربی که به دست آورده بسیار خوشحال است و بی‌صبرانه منتظر است تا فصل جدید آغاز شود.

او در گفتگو با سایت رسمی بارسلونا اظهار داشت:« من از این که در این تور با تیم هستم بسیار خوشحال هستم و از همین حالا منتظر شروع مسابقات هستم. ما باید بهترین باشیم. تا به حال دو بازی انجام دادیم و دو بازی دیگر هم در پیش داریم.»

گاوی با ابراز رضایت از شرایط این تیم گفت:« اولین کسی که هیجان بسیاری برای این تیم دارد من هستم و فکر می‌کنم همه مردم باید برای این بارسا هیجان‌زده باشند چون ما خریدهای بسیار خوبی در پنجره تابستانی انجام دادیم و همین حالا هم می‌توان جذابیت و توانایی این بازیکنان جدید را دید.»

این بازیکن درباره دیدار برابر رئال مادرید اضافه کرد:« ما برای پیروزی به زمین رفتیم، به سختی تلاش کردیم و من خیلی خوشحالم که توانستیم برنده شویم چون در آخر نباید فراموش کنیم که این بازی ال‌کلاسیکو بود. ما باید در چند بازی پیش‌رو هم به همین روند ادامه دهیم. همه باید به این تیم خوش‌بین باشند. ما در هر بازی با تمام وجود برای هواداران به میدان می‌رویم و بازی می‌کنیم تا آن‌ها را خوشحال کنیم.»

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *