سیدحسین حسینی بهترین بازیکن میدان در مقابل ذوب آهن

به گزارش ورزش کده ، سیدحسین حسینی با عملکرد خوبی که برابر ذوب‌آهن داشت، عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خودش کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

سیدحسین حسینی بهترین بازیکن میدان در مقابل ذوب آهن

به گزارش “ورزش کده”، مهار شوت های دیدنی مسعود ابراهیم زاده و محمد خدابنده لو، خروج های مطمئن از دروازه و عدم اجازه برای خودنمایی به مهاجمان ذوب آهن، باعث شد تا سیدحسین حسینی یکی از روزهای خوب خودش را در دروازه استقلال پشت سر گذاشته و به دهمین کلین شیت خود در این فصل دست یافت.

سنگربان باتجربه آبی ها که در روز غیبت وریا غفوری بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود، 3 سیو مهم در این بازی داشت و یکی از عوامل موفقیت تیمش بود. 2 خروج موفق و قطع توپ های ارسالی بازیکنان حریف، 2 بازیابی و 3 دفع توپ، خلاصه عملکرد سنگربان استقلال برابر ذوب آهن بود.

حسینی که یکی از روزهای خوب خود در زمینه بازی با پا را پشت سر گذاشت، 73 درصد از پاس هایش سالم بودند و با 3 نجات دروازه، یکی از جدی ترین عوامل پیروزی استقلال برابر تیم مهدی تارتار بود.

سنگربان آبی های پایتخت با کسب نمره 7.4 بهترین بازیکن زمین لقب گرفت تا در روزی که او بی نقص و بدون اشتباه بود، استقلال 3 امتیاز حساس را از ذوب آهن بگیرد.

 

حتما ببینید

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ استقلال

شماره ۹ در تیم فوتبال استقلال تهران یکی از شماره‌های نمادین و پرافتخار است. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *