گزینه جدید مربیگری سالرنیتانا

به گزارش ورزش کده ، سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس اصلی‌ترین گزینه نشستن روی نیمکت سالرنیتانا است. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

گزینه جدید مربیگری سالرنیتانا

باشگاه سالرنیتانا شب گذشته (دوشنبه) به طور رسمی استفانو کولانتونو را به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری این تیم اخراج کرد. این مربی 59 ساله در اواسط ماه اکتبر 2021 بود که جانشین فابریتزیو کاستوری شد اما نتوانست با این تیم نتایج خوبی بگیرد و در 15 بازی سری A که هدایت سالرنیتانا را برعهده داشت، این تیم را تنها در دو بازی به پیروزی رساند و در کنار سه تساوی، 10 شکست را هم با تیمش تجربه کرد.

بر اساس گزارش‌ سایت «فوتبال ایتالیا»؛ آندره‌آ پیرلو در حال حاضر اصلی‌ترین گزینه برای جانشینی رسمی استفانو کولانتونو روی نیمکت مربیگری سالرنیتانا است. آندره‌آ پیرلو که در پایان فصل گذشته و پس از تنها یک فصل حضور روی نیمکت یوونتوس از سرمربیگری این تیم اخراج شد، خواهان عقد قراردادی طولانی مدت با این باشگاه ایتالیایی است، حتی اگر این تیم از سری A سقوط کند. مذاکرات در حال حاضر ادامه دارد و مدیران سالرنیتانا در روزهای آینده در این خصوص تصمیم‌گیری خواهند کرد.

فابریتزیو کاستوری سرمربی پیشین سالرنیتانا و داوید نیکولا سرمربی پیشین تورینو دیگر گزینه‌های جانشینی کولانتونو هستند.  

پیرلوی 42 ساله در اولین تجربه خود به عنوان سرمربی، بانوی پیر را به قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و قهرمانی در سوپرجام ایتالیا رساند و در کنارش سهمیه لیگ قهرمانان را به شکلی دراماتیک برای بانوی پیر به ارمغان آورد.

این مربی ایتالیایی در این مدت آمار 34 برد، 10 تساوی و 8 باخت را در 52 بازی به عنوان سرمربی یوونتوس از خود برجای گذاشت.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *