پیشنهادات جدید برای خرید بیرانوند در راه است

به گزارش ورزش کده ، باشگاه بواویستا پیشنهاد یک تیم پرتغالی را برای بیرانوند رد کرد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

پیشنهادات جدید برای خرید بیرانوند در راه است

بعد از رفتن بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس، چندی قبل شایعه بازگشت علیرضا بیرانوند به تیم سابق خود در رسانه ها مطرح شد ولی همانطور که همان موقع در گزارشی اختصاصی این موضوع را بررسی کردیم، به دلیل هزینه سنگین جذب بیرانوند برای پرسپولیس ، این انتقال در حال حاضر انجام نخواهد شد.

به غیر از اینکه خود علیرضا دوست دارد در فوتبال اروپا به کارش ادامه دهد، نکته جالبی که در قرارداد بیرانوند وجود دارد این است که اگر باشگاه بوآویستا بخواهد بیرانوند را بفروشد، باید یک میلیون یورو به آنتورپ پرداخت کند که این موضوع کار را سخت می کند. در صورتی هم که علیرضا تا پایان قرارداد قرضی اش در بوآویستا باقی بماند و به تیم دیگری نقل مکان نکند، خود به خود در تابستان آینده بیرانوند باید به بلژیک برگردد و سال آخر قراردادش را با آنتورپ بگذراند.

همچنین با  توجه به شرایط نه چندان خوب بوآویستا در لیگ پرتغال ، مسئولان این تیم دوست دارند علیرضا در تیمشان بماند و مخالف جدایی بیرانوند هستند، مگر اینکه پیشنهاد مالی خوبی از طرف مشتریان علیرضا ارائه شود. در صورتی که پیشنهادات علیرضا به لحاظ مالی قابل توجه باشد، آن ها هم می توانند یک میلیون یوروی درخواستی آنتورپ را پرداخت کنند و هم کمی به اوضاع بد مالی باشگاه خودشان سر و سامان دهند.

در همین رابطه شنیدیم طی روزهای گذشته یکی از تیم های پرتغالی با ارائه پیشنهادی رسمی خواهان به خدمت گرفتن بیرانوند شد و مذاکراتی هم با باشگاه بواویستا انجام داد. این تیم پرتغالی حتی حاضر بود برای به خدمت گرفتن علیرضا ، چیزی حدود یک و نیم میلیون یورو هزینه کند ولی مدیران باشگاه بواویستا با این مبلغ مخالفت کردند و به باشگاه خواهان علیرضا اعلام کردند، با این رقم حاضر نیستند بیرانوند را به فروش برسانند.

حتما ببینید

بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد!

گزارش خبر از ورزش کده : بازگشت سروش به ترکیب پرسپولیس، 99.9 درصد! به نظر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *