امباپه در پاری‌سن‌ژرمن می ماند

به گزارش ورزش کده ، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن ممکن است به حضورش در این تیم ادامه دهد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

امباپه در پاری‌سن‌ژرمن می ماند

کیلیان امباپه که گفته می‌شود در پایان فصل جاری از پاری‌سن‌ژرمن جدا و به‌عنوان بازیکن آزاد به رئال مادرید ملحق خواهد شد، ممکن است تمامی معادلات را به‌هم بزند و قراردادش را با این باشگاه فرانسوی تمدید کند. براساس ادعای نشریه «ایندیپندنت» انگلیس، امباپه 23 ساله در حال بررسی پیشنهادی است که از جانب باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دریافت کرده که در صورت قبول آن تبدیل به کسی می‌شود که بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان جهان دارد. طبق این گزارش پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی با دستمزد یک میلیون یورو در هفته به این ستاره فرانسوی داده‌ است.

اخیراً نشریه «بیلد» آلمان مدعی شده بود؛ باشگاه رئال مادرید با کیلیان امباپه به توافق رسیده است و این مهاجم فرانسوی تابستان پیش رو به‌عنوان بازیکن آزاد از پاری‌سن‌ژرمن جدا و به کهکشانی‌ها ملحق می‌شود. طبق این گزارش؛ امباپه 23 ساله به ازای هر فصل بازی در رئال مادرید 50 میلیون یورو دریافت خواهد کرد.

امباپه در پنج فصل اخیر در 203 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و 154 گل هم به ثمر رسانده است. مهاجم PSG در فصل جاری آمار 22 گل زده و 16 پاس گل در 32 بازی را داشته است.

حتما ببینید

پیشنهاد مضحک بایرن: کیمیش باورش نمی‌شد

به گزارش ورزش کده :طبق ادعای بیلد، پیشنهاد جدید بایرن برای تمدید قرارداد با ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *