امین اسماعیل‌نژاد در جام واگنر هم ترک عادت نکرد

به گزارش ورزش کده، پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران در دیدار مقابل صربستان را به خود اختصاص داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

امین اسماعیل‌نژاد در جام واگنر هم ترک عادت نکرد

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند، از ساعت 20 روز جمعه 28 مرداد به وقت تهران در دومین مسابقه خود در جام واگنر مقابل تیم ملی صربستان با هدایت ایگور کولاکوویچ قرار گرفت.

مردان والیبال ایران در این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 21 ، 20 بر 25 و 25 بر 20، 24 بر 26 و 15 بر 10 مغلوب صربستان شدند تا دومین شکست ایران در جام واگنر ثبت شود.

در پایان این مسابقه امین اسماعیل‌نژاد با کسب 28 امتیاز توانست عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران مقابل صربستان را به خود اختصاص دهد. پس از وی محمدجواد معنوی‌نژاد موفق به کسب 14 امتیاز برای تیم ایران شد.

در تیم صربستان هم دوسان پتکوویچ موفق به کسب 28 امتیاز برای این تیم شد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می شود. شاگردان عطایی روز شنبه در سومین مسابقه خود در این دوره از رقابت‌ها از ساعت 18:30 به وقت تهران مقابل آرژانتین قرار خواهند گرفت.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *