عطایی: این بازی حکم مرگ و زندگی داشت

به گزارش ورزش کده، بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال ایران، تمجیدی ویژه از عملکرد شاگردانش انجام داد. سایت اخبار ورزش کده همراه شما ورزشی ها می باشد.

عطایی: این بازی حکم مرگ و زندگی داشت

بهروز عطایی پس از پیروزی تیم ایران برابر اسلوونی عنوان کرد: خداراشکر مسابقه خوبی بود و بازیکنان عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند. توانستیم در شرایط سخت مسابقه ای که حکم مرگ و زندگی برایمان داشت کیفیت خوبی را به نمایش بگذاریم. از این بابت خدارا شکر می‌کنم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که عملکردی فوق‌العاده داشتند.

وی افزود: بازیکنان خیلی خوب بازی کردند و در واقع تمام کیفیت تیم اسلوونی را تحت تاثیر عملکرد خود قرار دادند. طبیعی است که با بازی خوب تیم برنده می‌شود. برای ما مهم‌ترین موضوع این است که ملی‌پوشان کیفیت بالا و بازی خوبی را به نمایش بگذارند که خوشبختانه این اتفاق می‌افتد و خوشحالم که تیم‌ ایران براساس این اصل خوب بازی می‌کند.

عطایی با بیان این که تمام هدف تیم ایران نمایش والیبال خوب و ارائه بازی با کیفیت است، تصریح کرد: اگر موفق به صعود شویم مطمئنا خیلی خوشحال خواهیم شد که توانسته ایم دل مردم را شاد کنیم و به خوبی از اعتبار والیبال ایران در دنیا دفاع کنیم. استراتژی ما این است که بازی به بازی جلو رویم و کیفیت را ارتقا دهیم. خوشبختانه همین گونه هم پیش رفته‌ایم.

وی ادامه داد: شانس صعود ایران زیاد است اما به بازی‌های دیگر هم ربط دارد. بازی بعدی تیم ایران برابر صربستان تعیین کننده است اگر پیروز شویم صد درصد صعود می‌کنیم اما سعی می‌کنیم، سرنوشت مسابقات را خودمان برای خودمان رقم بزنیم و بازی خوبی ارائه دهیم.

حتما ببینید

لبخند پاسور تیم ملی بعد از چند روز پُرحاشیه

به گزارش ورزش کده، محمدطاهر وادی در تمرین روز گذشته تیم ملی والیبال بسیار سرحال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *